Yükleniyor

Hakkımızda

ETKİNLİK İÇERİĞİ

Her sene bini aşkın katılımcıyla beğenilerek gerçekleşmeye devam eden İTÜ Elektrikli Araçlar Zirvesi, bu sene de elektrikli araç endüstrisinde yetkin kişileri, konuyla ilgili önemli çalışmalar yapan akademisyenleri, öğrencileri ve ilgi duyan bütün herkesi bir araya getirmeyi hedefliyor. İTÜ Elektrikli Araçlar Zirvesi'nde, elektrikli kara, hava araçları ve raylı sistemlerin dünya ve ülkemiz açısından potansiyeli değerlendirilmekte, bu alandaki yatırımlara dikkat çekilmekte ve geleceğimize ışık tutulmaktadır. Bununla birlikte çeşitli üniversitelerin elektrikli araba takımlarına kendilerini tanıtma imkanı vererek üniversite öğrencilerinin bu alanda yaptığı kolektif çalışmalar hakkında bilgi verebileceği ve konuyla ilgilenenlerin fikir alışverişinde bulunabileceği etkinliğimizde, katılımcıların bireysel yorum yapabilmeleri hedeflenmektedir. Etkinlik sırasında gerçekleştirilmesi planlanan “Vaka Analizi” ve “Atölye Çalışmaları” ile katılımcılara farklı perspektifler kazandıracak deneyimler yaşatmayı hedefliyoruz. Bunun yanı sıra, son yıllarda elektrikli araç teknolojisinin gelişmesiyle akla ilk gelen kavramlardan ENDÜSTRİ 4.0 VE IoT konularını da entelektüel bir bakış açısıyla ele alacağız.

Etkinlik Konuları

ETKİNLİKTE NELER VAR?

En güncel konularla geleceğinize ışık tutuyoruz!

Konuşmacılarımız

KONUŞMACILARIMIZLA TANIŞIN

Her biri alanında uzman olan konuşmacılarımız sizin için geliyor!
Berkan BAYRAM
TEHAD Kurucu Başkanı
Fırat ÖZDEŞ
Sharz.net
Hakan ER
Borusan Otomotiv

Program

ETKİNLİK PROGRAMI

13.03.2021
12.00 - 12.10

Berkan BAYRAM

TEHAD, Kurucu Başkanı
13.03.2021
12.10 - 12.40

Fırat ÖZDEŞ

SHARZ.NET, PROJE EĞITMENI
13.03.2021
12.50 - 13.20

Mehmet USTA

AVL, Hibrit ve Elektrikli Araç Kontrolleri Takım Lideri
13.03.2021
13.30 - 14.00

Emir TUNÇYÜREK

E-Garaj, Kurucu Ortağı
13.03.2021
14.10 - 14.40

Günay ŞİMŞEK

ASELSAN, Enerji ve Ulaşım Program Direktörü
13.03.2021
14.50 - 15.20

Hakan ER

Borusan Otomotiv, BMW Group Teknik Eğitmen
13.03.2021
15.30 – 16.00

Neler Söylediler

HAKKIMIZDA NELER SÖYLEDİLER

Katılımcılarımıza güzel yorumlarından dolayı teşekkür ederiz!
Berkan BAYRAM
TEHAD-Kurucu Başkanı
Etkinlik güzel, faydalı. İl dışından gelen öğrenci arkadaşlarımız, kulüplerimiz var. Onlarla dolu dolu geçiyor. Tebrik ediyorum sizi. Önerileri: Biraz daha interaktif olabilir. Dışarıda panayır, açık hava etkinlikleri şeklinde katılımcıları daha konunun içerisine çeken etkinlikler olabilir. Workshoplar arttırılabilir. Ancak şu haliyle bile gayet başarılı gayet güzel.
İlker ŞAHİN
AVL-İş Geliştirme Müdürü
Firmam ve ben sizlerle buluştuğumuz kalabalık bir katılımla gerçekleşen etkinliklerde heyecanlanıyoruz, böyle büyük bir organizasyon yapmanız büyük bir başarı. Bu kalabalık katılım bana önümüzdeki yıllarda bunun devamı olacağını gösteriyor. Böylelikle devamı gelecek bir organizasyonda ana sponsor olarak yer almak bizim için de büyük bir fırsat.
Haluk SARI
DMA-ARGE Mühendisi
Keyifli bir etkinlik oluyor, katılım çok iyi. Diğer üniversitelerdeki arkadaşları elektrikli araçlarıyla beraber davet etmeniz ve onları sergiletmeniz çok hoşuma gitti. Etkinliğin konu akışı güzel olmuş, sabah elektrikli araçlar hakkında hiç bir bilgisi olmayan bir kişi otursa akşam uzmanı olarak çıkacak gibi geliyor.
Eyüp ATEŞ
Mekik Motors-Kurucu Başkanı
Bu sene geçen yıla oranla daha büyük bir katılım sağlanmış durumda. Elektrikli Araçlar Zirvesi hem benim için hem çevre illerden, çevre üniversitelerden gelenler için hem de Türkiye için profesyonelliğe gidecek yol haritasında öncülük edecek bir zirve olma yolunda. Hem ülkemizi hem de dünyayı ilgilendiren bir konu olduğu için daha büyük salonlarda daha büyük katılımcı kitlesiyle olmasını umuyorum.
Dr. Derya Ahmet KOCABAŞ
İTÜ-Öğretim Görevlisi
Etkinliğiniz üniversiteler ile sanayiyi bir araya getirdiği için hedeflerine ulaşmıştır. Çok geniş bir katılımcı kitlesi vardı, bu yüzden oldukça başarılıydı. Bu organizasyonu yapan, taşın altına elini koyan herkesi tebrik ediyorum.
Emrah DAL
BOZANKAYA-ELektrikli Sistemler Koordinatörü
Etkinliği çok güzel buldum. Diğer katıldığım etkinliklere göre söylemem gerekirse, genelde sabah saatlerinde kalabalık olur daha sonra kimse kalmaz, ancak burda kalabalık hiç eksilmedi. Arka dekor, ekran, kullanlan eşyalar çok profesyonelceydi. Ve iyi ki plaket yerine 'TEMA Ağaç Dikim Sertifikası' verdiniz!
Burak ONUR
TEMSA-ARGE Müdürü
Etkinlik geçen seneye göre daha kalabalık, teknik ayrıntılar daha detaylı, daha iyi olmuş. Ancak etkinlik iki gün olursa daha güzel olabilir.
Alp KAYMAZ
ENERJİSA-Yeni Servisler ve Müşteri Deneyimi Grup Müdürü
Etkinlik çok güzel, ilgi çok fazla, sorular çok dolu çok güzel. Açıkçası böyle etkinliklerden çok besleniyorum, geldiğim için de çok mutluyum.
Mustafa ÜSTERTUNA
Mercedes-Benz AR-GE Direktörü
Mercedes-Benz AR-GE Direktörü «Gençlerin ilgisi çok güzeldi. Bir öğrenci grubunun düzenlemiş olduğu çok profesyonel bir organizasyon olarak değerlendirdim bunu. Çalışan ve emeği olan arkadaşların ne kadar büyük bir enerji gösterdiklerine şahit oldum. Bu beni çok etkiledi.
Güvenç BARUTÇU
Ford Otosan Otonom Araç Sistemleri Yöneticisi
Etkinlik çok güzeldi ve başarılıydı. Katılımcı grup da çok ilgiliydi ve benim açımdan da çok heyecan vericiydi. Böyle bir etkinliği başarıyla gerçekleştirdiğiniz için tebrik ediyorum. Umuyorum sonraki senelerde de aynı başarıyla devam edersiniz.

Video Koleksiyonu

GEÇMİŞ ETKİNLİKLERİMİZDEN VİDEOLAR

Etkinliklerimizin özeti, iyi seyirler!
EAZ 2019 Tanıtım Videosu
EAZ 2019 Fragman
İletişim Bilgileri
BİZE ULAŞIN!
Ekibimiz sorularınızı yanıtlamak için bekliyor, bize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz !.
Etkinlik Sorumluları
Ferdi KOÇAK
Elektrikli Araçlar Zirvesi Genel Koordinatörü
Cansu MUTLU
Elektrikli Araçlar Zirvesi Koordinatörü
Bilge Kaan Demircan
Elektrikli Araçlar Zirvesi Koordinatörü